Mercedes-Benz
Ayhan Tunaboylu
Showroom Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
Mobile: +90 530 149 20 96
ayhan.tunaboylu@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Ipek Aytaç
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
ipek.aytac@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Ayhan Tunaboylu
Showroom Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
ayhan.tunaboylu@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Burak Taha Yasakoğlu
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
burak.yasakoglu@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil kullanılmış
Mehmet Okay Akın
Sigorta Personeli
Tel: +90 312 278 81 81
okay.akin@has-mersigorta.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil Yeni
Ayşim Aldemir Erdoğan
Muhasebe Elemanı
Tel: +90 312 278 81 81
aysim.aldemir@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Adem Alkaç
Boya Teknisyeni
Tel: +90 312 278 81 81
adem.alkac@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Erdal Aru
Garanti Sorumlusu

erdal.aru@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Hasan Aytemir
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
hasan.aytemir@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Burcugül Erdoğan
İnsan Kaynakları Elemanı
Tel: +90 312 278 81 81
burcugul.erdogan@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Veli Erdoğan
Bilgi İşlem Müdürü
Tel: +90 530 148 79 90
veli.erdogan@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Serpil Eroğlu
Müşteri Temas Sorumlusu
Tel: +90 312 278 81 81
Mobile: +95 33 018 56 42
serpil.eroglu@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Ezgi Ertürk
Pazarlama İletişim ve CRM Sorumlusu
Tel: +90 312 278 81 81
ezgi.erturk@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Gülçin Gezer Fidan
Resepsiyonist
Tel: +90 312 278 81 81
gulcin.fidan@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Kanber Ali Gürsoy
Stajyer Müşteri Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
kanber.gursoy@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif Ticari Araçlar Servis, Tamir Servisi
Rıdvan Konukçu
2.El Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
ridvan.konukcu@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil kullanılmış
Murat Kerim Merdivenci
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
murat.merdivenci@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Aydın Oğlagu
Otomobil Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
aydin.oglagu@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Mehmet Necati Sarisoy
Satış Müdürü
Tel: +90 312 287 03 00
mehmet.sarisoy@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Gamze Sağlam
Servis Kabul Sorumlusu
Tel: +90 312 278 81 81
gamze.saglam@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Meliha Merve Soudmand
Finans Operasyon Sorumlusu

merve.soudmand@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil Yeni
Meryem Tuna Köksal
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 312 278 81 81
meryem.tuna@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Ahmet Ulusoy
Yedek Parça Ambar Sorumlusu
Tel: +90 312 278 81 81
ahmet.ulusoy@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil parçaları
Nilay Vardar
Satış Operasyon Sorumlusu
Tel: nilay.vardar@hasmer.com.tr
nilay.vardar@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil Yeni
Evrim Fatih Yalçın
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
evrim.yalcin@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Muhammed Çeltik
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
muhammed.celtik@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Kadir Öztürk
Bakım Teknisyeni
Tel: +90 312 278 81 81
kadir.ozturk@hasmer.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis