Ayhan Tunaboylu
Showroom Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
ayhan.tunaboylu@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Emrah Erkin Şahin
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
emrah.sahin@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Ipek Aytaç
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
ipek.aytac@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Ayhan Tunaboylu
Showroom Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
ayhan.tunaboylu@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Metin Uzan
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
metin.uzan@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Burak Taha Yasakoğlu
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
burak.yasakoglu@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil-2.el
Ali Tuğberk Akıntı
2.El Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
tugberk.akinti@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil-2.el
Ali Tuğberk Akıntı
2.El Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 312 278 81 81
tugberk.akinti@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Ferhat Asar
2.El Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 312 287 03 00
ferhat.asar@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil-2.el
Elif Başkurt
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
elif.baskurt@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Müge Simay Demirci
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
simay.demirci@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Doğan Karagülle
Ürün Uzmanı
Tel: +90 312 278 81 81
dogan.karagulle@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Rıdvan Konukçu
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 312 278 81 81
ridvan.konukcu@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil-2.el
Murat Kerim Merdivenci
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
murat.merdivenci@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Onur Murat
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
onur.murat@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Mehmet Necati Sarisoy
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
mehmet.sarisoy@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Şebnem Çağlar
Satış Danışmanı
Tel: +90 312 287 03 00
sebnem.caglar@hasmer.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni